LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Prieks Tevi redzēt mūsu mājas lapā www.gu.lv ! 

Turpmāk tekstā esam apkopojuši visu nepieciešamo informāciju, lai Jums būtu gan ērti lietot šo mājaslapu, gan izdarīt pirkumus. Lūgums iepazīties ar visiem noteikumiem līdz pirkuma veikšanas brīdim, jo veicot pirkumu, Jūs apliecināt, ka ar tiem esat iepazinušies un tiem piekrītat.

Ja Jums rodas kādi jautājumi saistībā ar mājas lapas lietošanu vai noteikumiem, lūdzu, sazināties ar mums, izmantojot kontaktu formu, vai rakstiet mums uz e-pastu - guinspires@inbox.lv. Mājas lapas saturs ir uzņēmuma īpašums, ja vien nav norādīts citādi, jebkādas informācijas pārpublicēšana vai izmantošana ir jāsaskaņo ar uzņēmumu. Visas tiesības ir aizsargātas.


GU komanda Jums novēl patīkamu un produktīvu iepirkšanos! 


Distances līgums 


Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.gu.lv īpašnieku SIA „GU”, vien. reģistrācijas Nr. 42103097761, reģistrēts 2019. gada 26. augustā, juridiskā adrese: "Zviedri", Rudbāržu pagasts, Skrundas novads, LV-3324, Latvija, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.gu.lv interneta tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.gu.lv interneta tirdzniecības vietnē.
Pasūtījuma veikšanas, samaksas un piegādes kārtība

Lai veiktu pasūtījumu e-veikalā, Pircējs izvēlās preces, to izmēru vai kādu no pieejamajām variācijām un pievieno tās pirkuma grozam. Lai apstiprinātu pasūtījumu Pircējs izvēlās opciju - Pasūtīt. Pircējs pats personīgi ir atbildīgs par piegādes datu korektumu. Lai Pircējs veiktu izmaiņas pasūtījumā, Pircējam nekavējoties jāziņo Pārdevējam par izmaiņām, izmantojot kontaktu formu vai uz e-pastu guinspires@inbox.lv. Pasūtot preci, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar preces aprakstu, kopšanas instrukciju un visu informāciju, kas saistīta ar konkrētu preci un ir publicēta preces aprakstā. Ja Pircējam rodas jautājumi vai neskaidrības par preču pasūtīšanu vai pasūtījuma detaļām, Pircējam jāsazinās ar Pārdevēju, izmantojot kontaktu formu, vai rakstot uz e-pastu guinspires@inbox.lv.

Gadījumā, ja Pircējs ir izvēlējies saņemt rēķinu epastā, tad Pircējs veic rēķina apmaksu ar bankas pārskaitījumu 2 darba dienu laikā, sedzot ar to saistīto maksājuma komisijas maksu (ja tāda tiek piemērota). Ja samaksa saņemta netiek, pirkuma rezervācija tiek anulēta.

Izvēlētās preces izsūtīšana pa izvēlēto piegādes kanālu notiek tikai pēc rēķina apmaksas saņemšanas.

Pirkuma brīdī norādot opciju - samaksa skaidrā naudā, Pircējam tiek dota iespēja izvēlēties saņemt preci GU darbnīcā Skrundā (iepriekš vienojoties par sev ērtāko laiku) un veikt apmaksu skaidrā naudā. Preces rezervācija tās saņemšanai GU darbnīcā, Skrundā paredzēta ne ilgāk par 5 darba dienām no pasūtījuma veikšanas brīža.

Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, sestdienās, svētdienās - komplektēšana netiek veikta. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.

Pircējs sūtīšanas izdevumu un Preču apmaksu veic kopā, pirms apstiprinājuma saņemšanas un Preču piegādes no Pārdevēja. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.

Visa produkcija, kas redzama GU mājaslapā, ir pieejama uzreiz. Pēc maksājuma saņemšanas, preci izsūtām 1- 7 darba dienu laikā, neskaitot nedēļas nogales, Latvijas Republikas Valsts svētku dienas, kā arī pašu izsludināto atvaļinājumu laikā. Ja piegādi nepieciešams veikt īpaši steidzami, lūgums mūs par to informēt piezīmju sadaļā, veicot pirkumu.

Piedāvājam šādus piegādes veidus:

 • Piegāde izmantojot OMNIVA pakomātu, cena - EUR 3,-
 • Piegāde Eiropas Savienības valstu teritorijā izmantojot Latvijas pasta starpniecību , cena - EUR 5,-
 • Piegāde ārpus Eiropas Savienības teritorijas izmantojot Latvijas pasta starpniecību , cena - EUR 7,-
 • Saņemšana GU darbnīcā, Skrundā - BEZMAKSAS
Gadījumos, ja piegāde aizkavējas, tad Pārdevējs nekavējoties informē Pircēju par pasūtījuma piegādes aizkavēšanos. Pārdevējs neuzņemas atbildību par preču piegādes aizkavēšanos, kas saistīta ar Pircēja izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja kavēšanos.

Atteikuma tiesības

Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri).

Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu. Kurjerpasta izdevumus iepriekšminētajā gadījumā sedz Pārdevējs.

Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:

 • Atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.
 • Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.
 • Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu guinspires@inbox.lv. Pircējs saņem no Pārdevēja atteikuma veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu.
 • Pircējam ir pienākums saglabāt gan kurjerpasta dokumentus par Preces saņemšanu, gan pasta/kurjerpasta dokumentus par Preces atgriešanu Pārdevējam.
 • Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv
 •  Ja Pircējs atgriež preces Pārdevējam, izmantojot atteikuma tiesības, piegādes maksa Pircējam netiek atmaksāta.
 • Preču atgriešanas izdevumus, izņemot, ja tiek atgrieztas Līguma noteikumiem neatbilstošas Preces, sedz Pircējs.
 • Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām preces izskatu (nenoņemtas un nesabojātas etiķetes u. c.) un nelietotām. Prece ir jāatdod tās oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā tā tika saņemta, un preces piegādes dokumentu, kā arī lietošanas instrukcijas un citus preces piederumus. Ja prece nav pilnībā komplektēta, ir sabojāta, nekārtīga vai nav atbilstoši iepakota, Pārdevējam ir tiesības nepieņemt preci, kā arī neatmaksāt Pircēja par preci samaksāto naudu.
 • Naudu par atgriezto Preci Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu atteikuma veidlapā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikuma veidlapā norādītās Preces saņemšanas Pārdevēja noliktavā, pamatojoties uz Pircēja atteikumu.

Krāsas

Produktu krāsas dzīvē var atšķirties no www.gu-inspires.lv foto attēlos redzamajām. Šo apstākli var ietekmēt izmantotā datora monitora /telefona vai citas ierīces uzstādītā krāsu izšķirtspēja.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.